Proč členství

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


KLUBOVÉ ČLENSTVÍ = NOVÉ MOŽNOSTI PRO KLIENTY

Hlavním důvodem, proč nabízíme ve Sportcentru Delfín klubové členství je snaha o zachování osobního přístupu ke každému našemu klientovi. Individuální přístup ke klientovi poznáte již při prvním vstupu a kontaktu s recepčními.

Pokud projevíte zájem o informace o klubovém členství, budeme se Vám ochotně věnovat. Rádi Vám zodpovíme všechny Vaše dotazy, vysvětlíme Vám podmínky členství a popřípadě Vás provedeme všemi prostory Delfína. Během konzultace také zjistíme Vaše požadavky a případné cíle, abychom vám pomohli najít tu správnou cestu, jak těchto cílů s naší pomocí dosáhnout.

Svým klientům nabízíme standardní služby, jako je fitness, Kinesis, sálové lekce, osobní trénink, masáže, squash, nebo solárium. Novinkami je pak možnost využití služeb diplomovaného fyzioterapeuta a výživového poradce. Našim členům poskytujeme vždy komplexní služby v té nejvyšší kvalitě!

Chcete-li se dozvědět více jak to u nás funguje připravit nabídku členství dle vámi preferovaných sportovních aktivit, tak nás kontaktujte vyplněním formuláře ZDE nebo kontaktujte jednoho z členů týmu "péče o klienty".

Chcete-li opravdu změnit svůj životní styl, tak forma klubového členství je právě pro Vás. Navíc klubové členství je ekonomicky mnohem výhodnější, pro všechny kdo mají skutečně zájem pravidelně cvičit! 

TOPlist