O nás

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Příjemné a inspirující prostředí, moderní design, špičkové vybavení to jsou základní vlastnosti, které nás odlišují od klasických fitness a sportovních center. Proto si také Delfín za 10 let své existence vytvořil velmi dobré jméno a stal se pro mnoho členů jedinečnou destinací, kde pravidelně pečují o své zdraví.

FitnessSportcentrum Delfín nabízí pestrou nabídku vybavení a systémů pro silový trénink, cardio trénink včetně řešení pro takzvaný core trénink. Samozřejmostí je také široká nabídka našich studiových lekcí, které jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám všech našich členů. Patří sem lekce Kinesis, TRX, Bosu, Yogy, Pilates, Kruhového tréninku, Spinningu a mnoha dalších. Takže neváhejte a připojte se k nám! Celý náš tým instruktorů a trenérů se na Vás těší!

Čas strávený v našem klubu si poté také můžete zpříjemnit v moderní kavárně, kde si můžete vychutnat nejen výbornou kávu Julius Meinl, ale také si dopřát lehké občerstvení.

Přijďte se k nám přesvědčit, že u nás najdete aktivní a přátelské prostředí, kde se všichni hosté cítí skutečně jako doma a celý tým Delfína pak věnuje veškerou péči tomu, aby byl zážitek ze cvičení v Delfínu jedinečný.

V Delfínu najdete pouze nejvyšší kvalitu za nečekaně přijatelné ceny!

TOPlist