Fitness

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


STUDIOVÉ LEKCE 

Od klasických fitness a sportovních center se odlišujeme nejen moderním prostředím a špičkovým vybavením. Další předností Sportcentra Delfín je jedna z nejširších nabídek studiových lekcí v Českých Budějovicích, které navrhujeme tak, aby byly šité na míru všem našim klientům. Vybírat můžete například z lekcí Kinesis, TRX, Bosu, Jógy, Pilates, Flowin, Kruhového tréninku, Funkčního tréninku, Spinningu a mnoha dalších. 

BOSU FLOWIN HIIT KINESIS KRUHOVÝ TRÉNINK PILATES TRX JÓGA SPINNING ALPINNING PUMP FX BODYFORM PROBLÉMOVÉ PARTIE TABATA FUNKČNÍ TRÉNINK

Fitness

Pokud ovšem dáváte přednost raději klasické posilovně. Nabízíme též pestrou nabídku vybavení a systémů pro silový trénink, kardio cvičení včetně řešení pro takzvaný core trénink. V našem portfoliu služeb naleznete také kurty na squash nebo solárium, proto neváhejte a staňte se členem naší fitness rodiny. Naši instruktoři a trenéři se na Vás těší.

Čas strávený u nás nemusí být nutně spojený se spálenými kaloriemi a vybudovanou svalovou hmotou. Jsme také místem pro Váš odpočinek. Součástí našeho sportcentra je totiž moderní kavárna, ve které si můžete vychutnat jak výbornou kávu Julius Meinl, nebo si dopřát lehké občerstvení, a to jak po tréninku, nebo prostě jen tak, se svými přáteli.

Přijďte se k nám přesvědčit a zapojte Delfína do svého každodenního života. 

TOPlist