připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


HIIT

HIIT

Chcete mít méně času a kvalitnější výsledek? To by asi chtě skoro každý. Právě z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili novou výzvu - lekce HIIT! HIIT je zkratka pro "High-Intensity Interval Training", vysoce intenzivní intervalový trénink, což je jedna z nejúčinnějších forem tréninků. 

Co je to HIIT

HIIT je vysoce intenzivní trénink, kdy se střídají sekce cvičení při velmi vysoké intenzitě s krátkým cvičením nižší intenzity, jako příprava a oddych na další intenzivní část cvičení. HIIT je forma kardiovaskulárního cvičení a jednotlivé tréninky se mohou lišit jak v době trvání, tak i druhu cviků. Díky těmto krátkým, ale vysoce intenzivním tréninkům získáte lepší výsledky a zlepšíte si kondici.

HIIT může zkusit každý! Nízká a vysoká intenzita se při tréninku střídá v poměru 1:1, ale zátěž si můžete podle pocitu regulovati sami (snížíe si počt opakování). Tento způsob tréninku je podle studií až 9x účinnější pro spalování tuků než 60 minutový kardio trénink nízké intenzity.  :-) Nestojí to tedy za vyzkoušení?

HIIT je v výborný způsob, jak získáte maximum z tréninku i za kratší dobu.

Instruktoři:

Rezervace

 

TOPlist