Kinesis

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Kinesis

KinesisKINESIS je světovou jedničkou v přístupu ke cvičení. Cvičení ve fitness již dávno patří mezi zdravotní cvičení a v rukou zkušeného trenéra a fyzioterapeuta se promění v nástroj netušených možností. Volný pohyb celého těla. Speciální trénink pro jakýkoli průběh pohybu - skvělé pro rekonvalescenci, procvičení celého těla, specializovaný trénink pro golfisty...

Kinesis je jedinečný systém cvičení, díky kterému je možné procvičit celé tělo na čtyřech samostatných modulech. Tato unikátní koncepce, využívá při práci odstředivou sílu. Díky tomuto systému pak můžete cvičit zcela nezávisle a ve zcela přirozeném pohybu a dokážete proto zapojit i mnohem více svalových skupin najednou.

Cvičení s Kinesis nabízí více než 400 samostatných pohybů a na 250 cvičebních variací. Snadno tak dosáhnete nekonečného množství pohybů, čímž lze mimo jiné eliminovat stereotypní a občas i nudný trénik jak začínajících sportovců, tak i špičkových sportovců.

Cvičení na Kinesis také výrazně přispívá ke zlepšení výkonu při specifických sportech jako golf, tenis, squash, při všech bojových sportech, běhu či plavání. Kinesis velkou měrou pomáhá všem, kteří se chtějí rychle dostat do skvělé kondice a zhubnout dvojnásobně efektivně za zlomek bežného času.

Konkrétně spočívá v procvičení celého těla v tréninku na čtyřech speciálních modulech; modul Alpha zajišťuje cvičení tlakem dopředu, Beta – cvičení tlakem, Gamma – cvičení přítahem, Delta – cvičení dolních končetin. Svůj název si tento revoluční systém přinesl z řeckého pojmu označujícího „Volný pohyb".

Instuktoři:

Rezervace

TOPlist