Pump fx

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Už si nemusíte dál vybírat mezi tím, jestli si zajdete na lekci aerobního cvičení, nebo raději zapojíte svaly v posilovně. Pump fx vám totiž umožní obojí!

„Pump fx" je skupinové kondiční cvičení, které kombinuje aerobní činnost se silovým cvičením a zapojuje tak všechny svalové partie. Pump fx je také zvláštní svou formou a přizpůsobením. Pump fx je skupinové kondiční cvičení při motivující hudbě, které zapojuje všechny svaly těla při cvičení s nakládací činkou. Tato činka každému z vás umožní zvolit si svou intenzitu cvičení. Každou lekci tedy můžete motivovat sami sebe tím, že si na nakládající činku naložíte trochu větší zátěž. To je kouzlo Pump fx, že i při skupinovém cvičení vám umožní týden od týdne individuální růst.pump_fx_trener

Proč si vybrat PUMP FX?

Pump fx je velmi variabilní cvičení. Při každé cvičební lekci se stimuluje svalstvo těla. Přesto že se jedná o jednouché cviky, jsou velmi efektivní. Pokud tedy budete navštěvovat lekce Pump fx pravidelně, vaše postava se v krátkém čase vytvaruje k nepoznání. Postupně se totiž optimálně vyvíjí vaše svalová síla, díky možnosti nastavení závaží, s kterou zvládnete cvičit. Začíná se samozřejmě s tou nejmenší a při změně zátěže vám může vždy poradit lektor. Obecně platí, že je třeba, aby pro vás závaží nebylo moc lehké, ale samozřejmě ani moc těžké, v tom smyslu, že nebudete moci vykonávat dané cviky řádně.

Kdy si můžete „PUMP FX" vyzkoušet?

Pravidelně každé úterý, vždy od 18:30 s Lukášem.

TOPlist