Solárium

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Solárium není jen opalování. Použijte solárium i jako světelnou terapii. Obzvlášť v zimních dnech dokážete ocenit její přínos a účinek.

Nabízíme vám dvě solária Ergoline 450 a Ergoline 800. Tato solária jsou vybavena technologií a vynikajícím výkonem pro vaše krásné a zdravé opálení.

NOVINKA – SmartSun lampy v našem soláriu

SmartSun - je jedinečná kombinace červeného – kolagenového světla a oblíbeného opalování UV světlem (vše dle EU norem). Výsledkem pro Vás bude velmi příjemný pocit na kůži a zcela přirozeně opálená pleť. Tato špičková technologie byla dlouhodobě zkoušena a vylepšována až do současné podoby SmartSun kolagenovo-opalovacích lamp.

Kolagenové světlo

- stimuluje tvorbu kolagenu a tím zpomaluje stárnutí pokožky
- podporuje krevní oběh
- podporuje okysličení organismu
- redukuje vrásky a vyhlazuje pokožku
- způsobuje příjemné zahřátí organismu
- minimalizuje klasickou nežádoucí vůni kůže po opalování

UV světlo:

- způsobuje opálení pokožky
- podporuje pigmentaci kůže
- má biopozitivní efekt
- podporuje tvorbu vitamínu D
Kombinací těchto dvou druhů světel získáte přirozenou barvu opálení, doplníte neustále chybějící vitamín D, který je základním stavebním prvkem každého organismu a tím budete předcházet případným nemocem, zlepšíte stav Vaší pokožky a budete se cítit mladistvěji, přirozeněji a spokojeněji.
SmartSun lampy si získají své zákazníky jak z řad stávajících návštěvníků, tak otevřou touto novou technologií přístup zákazníkům, kteří jsou k opalování v soláriích skeptičtí – jejich důvodem bývá strach z rychlejšího stárnutí pokožky, čemuž nové Smartsun lampy pomáhají zabránit. 

Naše solária splňují veškeré nové normy Evropské unie EN 60335-2-27.

CENÍK:

Ergoline 450 1 minuta 12 Kč
Ergoline 800 1 minuta 16 Kč

 

 

 

Přejeme vám krásnou relaxaci a bronzovou pokožku po celý rok. Delfín team

TOPlist