Nabídka služeb výživového poradenství

připojte se k zaregistrovaným
a odebírejte novinky
z klubu Delfín


Podrobnosti o jednotlivých programech a jejich ceny naleznete také ZDE!

Představení společnosti a úvodní návštěva (ZDARMA)Chcete zhubnout?

Nevíte, který z námi nabízených programů využít? Nebo se Vám naše služby zdají příliš drahé? Využijte tedy bezplatnou úvodní návštěvu, kde se seznámíte s naší společností, naše služby Vám blíže představíme a sami se pak na základě informací rozhodnete, zda se Vám vyplatí investovat peníze do svého zdraví!

Délka konzultace max. 30 minut.

Kompletní analýza složení těla na přístroji InBody 230 (390 Kč)

Kompletní analýza na špičkovém přístroji InBody 230 včetně tisku a interpretace výsledků a případného doporučení vhodného výživového programu. Výsledky analýzy složení těla Vám poskytnou tyto údaje:

Délka konzultace je 30 minut.

Osobní vstupní konzultace / jednorázová konzultace, vč. analýzy InBody 230 (690 Kč)

Při osobní konzultaci Vás na úvod čeká vyplnění podrobného vstupního dotazníku s rozborem Vašich současných stravovacích návyků. Dále pak také kompletní analýza na špičkovém přístroji InBody 230 včetně tisku a interpretace výsledků. A na závěr vyhodnocení získaných informací a doporučení vhodného výživového programu.

Při jednorázové konzultaci máte možnost zvolit si vlastní téma z oblasti výživy a zdravého životního stylu, kterému se budeme společně věnovat (60 minut).

Délka konzultace je 60 minut.

Záruka vrácení penězREDUKČNÍ KURZ aneb "stále pod kontrolou", délka - 3 měsíce (4.990 Kč)

KURZ ZDRAVÉHO HUBNUTÍ BEZ JAKÝCHKOLI DOPLŇKŮ SE ZÁRUKOU VRÁCENÍ PENĚZ V PŘÍPADĚ, ŽE S NÁMI NEZHUBNETE NEBO NEBUDETE SPOKOJENI S NAŠIMI SLUŽBAMI!

Přečtěte si reference a podívejte se na výsledky našich skutečných klientů (na každého z klientů Vám rádi poskytneme kontakt) a poté se rozhodněte s kým chcete zhubnout! Nevěřte už prosím všem těm "zaručených dietám" a "jídelníčkům na míru", věřte výsledkům a referencím skutečných klientů! Jinde opravdu možná zaplatíte méně, ale zhubnete skutečně?

VEZMĚTE TO TEDY KONEČNĚ ZA SPRÁVNÝ KONEC A ZHUBNĚTE SPOLEČNĚ S NÁMI!

PODROBNOSTI O KURZU:

Prostě vše, abychom společně dosáhli daného cíle! 

Sestavení kompletního výživového plánu (2.990 Kč)

Nabízíme Vám sestavení vyváženého jídelníčku podle komplexních výživových doporučení. Výživový plán obsahuje i podrobný komplexní jídelníček, dle Vašich požadavků a to až na 1 týden (7 dní) a to včetně případných receptů na přípravu.

Sestavení výživového plánu zahrnuje i Kompletní analýzu složení těla na špičkovém přístroji InBody 230 včetně kompletní osobní vstupní konzultace (60 minut) a poté také osobní předání a vysvětlení tohoto plánu a zodpovězení případných dotazů.

Sebekoučink, 3 měsíce (190 Kč)

Všichni to známe – pro něco se nadchneme, s ohromnou energií začneme a postupem času nám dochází motivace a potřebná energie. Neexistuje však pevná vůle, existují pouze vnitřně motivovaní lidé, kteří neztratili svůj cíl z očí. A k tomu Vám může pomoci právě náš speciální počítačový program „Sebekoučink"!

Přístup do našeho speciálního programu, Vám umožní jednoduchým způsobem pravidelně zaznamenávat svůj energetický příjem (jídelníček včetně pitného režimu) a energetický výdej (vaši pohybovou aktivitu) a to vše výběrem z bohaté databáze. Uvidíte tak složení a energetickou vyváženost svého jídelníčku, dodržování jídelního režimu, nebo množství pohybových aktivit. Jednoduchým způsobem pak tedy můžete se svým výživovým poradce analyzovat své případné chyby ve svém stravovacím režimu.

Za pouhých 190 Kč získáte na 3 měsíce:

Pro přesný výpočet je potřeba znát svoji denní energetickou potřebu! V případě, že ji neznáte, Vám ji můžeme jednoduchým způsobem změřit na našem přístroji InBody 230.

TOPlist